About

Opis działalności

Działamy od 2011 roku zapewniając nieprzerwanie bogaty wybór ubrań roboczych i artykułów ochronnych, które podnoszą komfort pracy i zwiększają poziom bezpieczeństwa pracowników.

Ważne dla nas jest co robisz, ale najważniejsze w czym to robisz!

Twoja praca ma znaczenie, a naszym zadaniem jest zaoferowanie bezpiecznego i wygodnego sposobu jej wykonywania przy jednoczesnym zachowaniu aktualnych trendów.

Jesteśmy dumni z tego co dla Was robimy

Nasza oferta

W ofercie znajdą Państwo całą gamę artykułów ochronnych i ubrań roboczych od trudnopalnej, kwasoodpornej poprzez odzież chroniącą przed termicznymi skutkami działania łuku elektrycznego, po specjalistyczną odzież ochronną.

Nasze produkty gwarantują niezawodną ochronę przed niebezpieczeństwami związanymi m.in. z: ogniem, wysoką lub niską temperaturą, substancjami chemicznymi, prądem elektrycznym, upadkiem z wysokości, przeznaczonych dla rozmaitych branż, w tym branży, budowlanej gastronomicznej i medycznej.

Firma zajmuje się także sprzedażą chemii gospodarczej zarówno do użytku domowego, jak i zastosowań profesjonalnych w biurach, magazynach i obiektach przemysłowych.

Nasza oferta skierowana jest bezpośrednio do zakładów pracy ale również do sklepów i dystrybutorów artykułów BHP

Jak działamy

Firma dokłada wszelkich starań, aby asortyment hurtowni był zróżnicowany i dostosowany do aktualnego zapotrzebowania klientów. Współpracujemy z renomowanymi producentami i dostawcami sprzętu i środków BHP z całej Europy.

Każdy klient może liczyć na fachowe doradztwo w doborze odzieży roboczej, obuwia profilaktycznego, odpowiedniego sprzętu ochronnego czy artykułów chemii gospodarczej. Z ofertą chętnie przyjedziemy do Państwa aby zaprezentować próbki tkanin i inne art. BHP. Możliwe jest również pobranie miary od pracowników.

Zasięg działania - Europa

Bezpieczeństwo i wiarygdność

Nasze produkty spełniają oczywiście wszystkie niezbędne normy i standardy. Co więcej, stale dążymy do tego, aby nieco je przewyższały. Wszystko po to, aby dodatkowo zwiększyć poziom bezpieczeństwa, którego nasi klienci słusznie od nas oczekują. Zawsze zgodnie z wymaganiami Państwowej Inspekcji Pracy

Zapraszamy do kontaktu

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do przejrzenia naszej oferty, wysłania zapytania ofertowego, kontaktu mailowego, bądź za pośrednictwem formularza kontaktowego w celu nawiązania współpracy