Szycie na miarę nietypowych rozmiarów i wzory na indywidualne życzenie, łączenie kolorów, taśmy odblaskowe, szycie na wymiar.Tabele rozmiarów standardowych

Odzież robocza szyta na miarę oraz odzież ochronna. W tej grupie towarów przedstawiamy propozycje odzieży roboczej i ochronnej spełniające różne wymagania użytkowników. Oprócz ubrań roboczych składających się z bluzy oraz spodni ogrodniczek, w pasek, krótkich, oferujemy kurtki, kombinezony, kamizelki, czapki letnie i zimowe, koszule letnie i zimowe.

Odzież robocza krótkiego użytkowania jak fartuchy, kombinezony, ochraniacze na obuwie, zarękawki, czapki, rękawice. Produkty z fizeliny, folii, tkaniny Tyvek, oraz innych. Zastosowanie w służbie zdrowia, przemyśle spożywczym, laboratoriach, instytutach.

Odzież przeciwdeszczowa, popularne sztormiaki, kurtki, płaszcze, spodnie, poncza, peleryny wykonane z materiałów jak pcv, nylon, poliester. Różne kolory.

Obuwie. W tej grupie towarowej znajdziecie Państwo obuwie robocze jak trzewiki, półbuty, sandały, a także gumowce, gumofilce. Oferujemy obuwie z podnoskiem, wkładką antyprzebiciową, z absorbcją energii.

Rękawice. Oferujemy rękawice na wszystkie typy zagrożeń: mechaniczne, chemiczne, termiczne, bakteriologiczne, związane z wibracją, ochroną produktu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment rękawiczek z różnych materiałów o różnym zastosowaniu. Tylko sprawdzeni producenci i dostawcy. W odpowiednio dobranych rękawicach praca jest komfortowa i bezpieczna.