Szafy metalowe - Szafy, szafki szkolne, do szatni, dla szkółMetalowe szafki Szafy socjalne do zakładów produkcyjnych różnych branż - nowoczesne metody lakierowania i oryginalne wzornictwo, o różnych wymiarach i ilości boksów, w dowolnej kolorystyce. Meble metalowe, szafy narzędziowe, regały magazynowe, stoły monterskie. Wytrzymałość i trwałość mebli sprawia, że doskonale sprawdzają się w różnych warunkach.


W ofercie firmy znajdują się także szafki przeznaczone dla uczniów różnych szkół. Szafki ubraniowe stanowią niezbędne wyposażenie szkolnych szatni, a także obiektów sportowych, basenów. W szafkach schowkowych natomiast można przechowywać podręczniki i inne pomoce szkolne. charakteryzują się funkcjonalnością i solidnością wykonania.


Stabilna konstrukcja oraz wyposażenie szafek gwarantują komfort użytkowania. Oferta jest bardzo szeroka i zróżnicowana. Obejmuje również stalowe szafy na akta, które stosuje się w celu ograniczenia dostępu do dokumentów osobom nieupoważnionym. Służą do bezpiecznego przechowywania dokumentów, można je spotkać w niemal każdym biurze.